Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jande JAFRA για γυναίκες

Jande JAFRA για γυναίκες

Jande από JAFRA είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jande κυκλοφόρησε το έτος 2013. Το άρωμα περιέχει ορχιδέα.

ορχιδέα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jande by JAFRA.

Jande Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Jande fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Jande, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jande by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jande by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Patou Joy David & Victoria Beckham Intimately Beckham Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Avon C'est Moi Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca The Party The Party in Manhattan Acorelle R de Rose Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Molton Brown Celestial Maracuja