Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Pastel Mysteria JAFRA για γυναίκες

Pastel Mysteria JAFRA για γυναίκες

aquatic

Pastel Mysteria από JAFRA είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει παιώνια, νούφαρο, φρέζια, Μόσχος και Κέδρος.

παιώνια νούφαρο φρέζια Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pastel Mysteria by JAFRA.

Pastel Mysteria Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Pastel Mysteria fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Pastel Mysteria, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pastel Mysteria by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pastel Mysteria by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Crystal Aura Oscar de la Renta Oscar Gold Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Avon Spotlight Succes de Paris Fujiyama Anya`s Garden Moon Dance Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Yves Rocher Cantate Space NK Santalrosa Rasasi Abeer Tom Ford Azure Lime InStyle Sex in The City Seduce