Σχεδιαστές » I-K » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Colony Jean Patou για γυναίκες

Colony Jean Patou για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Colony Jean Patou για γυναίκες Εικόνες

Colony από Jean Patou είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Colony κυκλοφόρησε το έτος 1938. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Almeras. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ίριδα, βελανίδι, Βέτιβερ και οποπονάξ; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και Μόσχος.

ανανάς Υλάνγκ Υλάνγκ

Γαρύφαλλο ίριδα βελανίδι Βέτιβερ οποπονάξ

δέρμα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Colony by Jean Patou.

Colony Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Colony fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Colony, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Colony by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Colony by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Gucci Gucci Rush Ayala Moriel ArbitRary Michael Kors Kors By Kilian Liaisons Dangereuses Clive Christian X for Women Seven Skies Chelsea Girls DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) Corine de Farme Longboard Seaside DSH Perfumes Wild Fig Arrogance Arrogance Les Perfumes Absolute de Mate ID Parfums Vertige John Mac Steed Lady Mac Steed Prune