Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Moment Supreme Jean Patou για γυναίκες

Moment Supreme Jean Patou για γυναίκες

Το είχα : 1

Moment Supreme Jean Patou για γυναίκες Εικόνες Moment Supreme Jean Patou για γυναίκες Εικόνες

Moment Supreme από Jean Patou είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Moment Supreme κυκλοφόρησε το έτος 1929. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Almeras. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Γεράνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μοσχοκάρφι και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Λεβάντα Γεράνι Περγαμόντο

γιασεμί μοσχοκάρφι τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moment Supreme by Jean Patou.

Moment Supreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou Moment Supreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou Moment Supreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moment Supreme by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moment Supreme by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Keiko Mecheri Mihime Avon Passion Dance Revlon Charlie Red Bijan Bijan Histoires de Parfums 1804 Fragonard Diamant Red Pearl Silver Ring Le Labo Neroli 36 Caesars World Caesars Woman Goddess Jean-Claude Jitrois Jitrois Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl