Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

PanAme Jean Patou για γυναίκες

PanAme Jean Patou για γυναίκες

PanAme από Jean Patou είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. PanAme κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Michel Duriez. Το άρωμα περιέχει Βιολέτα, άνθη λάιμ (φιλύρας), αχλάδι, ροδάκινο , σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Μόσχος.

Βιολέτα άνθη λάιμ (φιλύρας) αχλάδι ροδάκινο σανδαλόξυλο βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about PanAme by Jean Patou.

PanAme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jean Patou PanAme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jean Patou PanAme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει PanAme by Jean Patou. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για PanAme by Jean Patou αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Jil Sander Sun Delight Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Victoria`s Secret Basic Instinct Gap Velvet Bloom No.695 Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes So...? So...? Superstar Marc de la Morandiere Ayako Borbonese Borbonese Anna Sui Forbidden Affair Lulu Castagnette Lady Castagnette