Σχεδιαστές » I-K » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Boum Sweet Lollipop Jeanne Arthes για γυναίκες

Boum Sweet Lollipop Jeanne Arthes για γυναίκες

Boum Sweet Lollipop από Jeanne Arthes είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Boum Sweet Lollipop κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Κανέλα και κέικ με ζιγγίβερι; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι μαλλί της γριάς και Βανίλια.

πορτοκάλι Κανέλα κέικ με ζιγγίβερι

τζίντζερ μοσχοκάρυδο

μαλλί της γριάς Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boum Sweet Lollipop by Jeanne Arthes.

Boum Sweet Lollipop Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boum Sweet Lollipop by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boum Sweet Lollipop by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Casmir Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Lancome Hypnose Eau Legere Serendipity 3 Serendipitous The Body Shop Vanilla Perfume Oil Montale Amandes Orientales L`Erbolario Vaniglia Ayala Moriel Cabaret Yves Rocher Vanille Mirato Malizia Bon Bons Milk Shake Jessica Simpson Taste Sabon Oneg (Patchouli Vanilla)