Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cassandra Roses Blanches Jeanne Arthes για γυναίκες

Cassandra Roses Blanches Jeanne Arthes για γυναίκες

Cassandra Roses Blanches Jeanne Arthes για γυναίκες Εικόνες

Cassandra Roses Blanches από Jeanne Arthes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cassandra Roses Blanches κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, Φραγκοστάφυλλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, αχλάδι, λίτσι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και ροδάκινο.

τριαντάφυλλο Φραγκοστάφυλλο λεμόνι

κρίνο της κοιλάδας αχλάδι λίτσι τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cassandra Roses Blanches by Jeanne Arthes.

Cassandra Roses Blanches Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Cassandra Roses Blanches fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Cassandra Roses Blanches, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cassandra Roses Blanches by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cassandra Roses Blanches by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Anthousa Fig & Vetiver Max Azria BCBGirls Metro Jennifer Lopez L.A. Glow Braccialini Braccialini Women Royal Doulton Doulton Novae Plus White Gold Christian Dior J`Adore L`Absolu Givenchy Eau de Givenchy Nicolai Parfumeur Createur Cococabana Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Clean Fresh Laundry Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche