Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Live Luxe Jennifer Lopez για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 5 Το θέλω: 3

aquatic
ozoνώδες
Live Luxe Jennifer Lopez για γυναίκες Εικόνες Live Luxe Jennifer Lopez για γυναίκες Εικόνες

Live Luxe από Jennifer Lopez είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Live Luxe κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Claudette Belnavis. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, ροδάκινο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, ροζ φρέζια και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

πεπόνι ροδάκινο αχλάδι

αγιόκλημα ροζ  φρέζια κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Live Luxe by Jennifer Lopez.

Live Luxe Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Το έχω από τότε που πρωτοκυκλοφόρησε ...το γλυκό άρωμά του μένει αναλλοίωτο για πολλές ώρες.
Έχει χαρακτηριστική μυρωδιά: ζεστή ,φρουτώδη και musky.
Zoυμερό και λαχταριστό σαν ένα κοκτέηλ φρούτων/fruit punch.
Ένα άρωμα διασημότητας /celebrity ευχάριστο και μυρωδάτο.

Sep
2013
dark_rose
dark_rose

υπεροχο τροπικο γλυκο και φρουτωδες αρωμα... ιδανικο για τις καλοκαιρινες εξοδους..απο τα καλα της jlo

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jennifer Lopez Live Luxe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jennifer Lopez Live Luxe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Live Luxe by Jennifer Lopez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Live Luxe by Jennifer Lopez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Jennifer Lopez Live Escada Escada Moon Sparkle Paco Rabanne Black XS for Her Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Jennifer Lopez Miami Glow Britney Spears Midnight Fantasy Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Miss Dior Cherie Escada Escada Magnetism Lancome Connexion Dolce&Gabbana L`eau The One Sarantis C-Thru Charming Escada Escada Marine Groove Escada Pacific Paradise Moschino Pink Bouquet Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle