Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Abyssal Mediterranêo Jequiti για γυναίκες

Abyssal Mediterranêo Jequiti για γυναίκες

Abyssal Mediterranêo από Jequiti είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Abyssal Mediterranêo κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι κρίνο της κοιλάδας; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Abyssal Mediterranêo by Jequiti.

Abyssal Mediterranêo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Abyssal Mediterranêo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Abyssal Mediterranêo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Abyssal Mediterranêo by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Abyssal Mediterranêo by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Puma Puma Limited Edition Man Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Bijan Bijan Wicked for Men Carthusia Mediterraneo L`Erbolario Orangerie Acqua di Genova Colonia Classica Royall Lyme Bermuda Royall Mandarin John Varvatos Artisan Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Ayala Moriel Sabotage Acqua di Parma Essenza di Colonia Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin