Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Champs Fort Jequiti για άνδρες

Champs Fort Jequiti για άνδρες

Champs Fort από Jequiti είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Champs Fort κυκλοφόρησε το έτος 2017. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και μέντα; η μεσαία νότα είναι πατσουλί; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

λεμόνι μέντα

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Champs Fort by Jequiti.

Champs Fort Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Champs Fort fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Champs Fort, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Champs Fort by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Champs Fort by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Air-Val International The Simpsons Guerlain Eau de Cologne Imperiale L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Creed Royal Ceylan Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra L`Erbolario Orangerie Hermes Concentre d`Orange Verte Oriflame In Tune Czech & Speake Citrus Paradisi Ted Baker Skinwear Ten for Men Demeter Fragrance Mojito Lisa Hoffman French Clary Sage