Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη « Ομάδες

Champs I Jequiti για άνδρες

Champs I Jequiti για άνδρες

Champs I Jequiti για άνδρες Εικόνες Champs I Jequiti για άνδρες Εικόνες

Champs I από Jequiti είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Champs I κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο, Κάρδαμο, λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ, Βιολέτα, Κέδρος και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, πατσουλί και Κέδρος.

Μήλο Κάρδαμο λεμόνι Περγαμόντο

τζίντζερ Βιολέτα Κέδρος Γεράνι

δέρμα Κεχριμπάρι πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Champs I by Jequiti.

Champs I Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Champs I fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Champs I, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Champs I by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Champs I by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Alfred Dunhill Dunhill Fresh Anat Fritz Anat Fritz Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Caron L`Anarchiste Pacifica Tibetan Mountain Temple Eclectic Collections Agenda Gendarme 7 Sinful Scents Lust Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit M. Micallef Gaiac Sage Machado Pearl