Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Elixir Jequiti για γυναίκες

Elixir Jequiti για γυναίκες

Elixir από Jequiti είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών, νότες ξύλων, Κεχριμπάρι, Βανίλια και νότες μπαχαρικών.

Νότες Ανθών νότες  ξύλων Κεχριμπάρι Βανίλια νότες μπαχαρικών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir by Jequiti.

Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Black Suede Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Serge Lutens Fumerie Turque Escentric Molecules Molecule 02 Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Paolo Gigli Excentrique pour Homme Parfum d`Empire Wazamba Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Halston Woman Amber