Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eu Encanto Flores da Noite Jequiti για γυναίκες

Eu Encanto Flores da Noite Jequiti για γυναίκες

τροπικό
ξινό

Eu Encanto Flores da Noite από Jequiti είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eu Encanto Flores da Noite κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Τροπικά φρούτα, δαμάσκηνο και Εξωτικά Φρούτα; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος και Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Τροπικά φρούτα δαμάσκηνο Εξωτικά Φρούτα

Κέδρος Νότες Ανθών

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eu Encanto Flores da Noite by Jequiti.

Eu Encanto Flores da Noite Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Eu Encanto Flores da Noite fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Eu Encanto Flores da Noite, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eu Encanto Flores da Noite by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eu Encanto Flores da Noite by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Vera Wang Vera Wang Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Mugler Alien Eau Luminescente Michel Klein Un Air de Comedie Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Roberto Verino VV Platinum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Alexa Lixfeld 001 Kate Moss Wild Meadow Anthony Embry Coeur De Glace Oscar de la Renta Oscar Latin Light Saffron James Ipo