Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Paris 3 Jequiti για γυναίκες

Paris 3 Jequiti για γυναίκες

Paris 3 Jequiti για γυναίκες Εικόνες

Paris 3 από Jequiti είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Paris 3 κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Βερβένα λέμόν, Κόκκινα Φρούτα και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι νούφαρο, τριαντάφυλλο, γαρδένια και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ, πατσουλί, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Περγαμόντο Βερβένα λέμόν Κόκκινα Φρούτα Μήλο

νούφαρο τριαντάφυλλο γαρδένια Βιολέτα

ξύλο γκουαϊακ πατσουλί σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paris 3 by Jequiti.

Paris 3 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Paris 3 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Paris 3, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paris 3 by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paris 3 by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Guerlain Insolence Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Police Police Caribbean Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Love Passport Rosy Sky Alessandro Stiletto Perfume for Legs Jeanne Arthes Sweet Sixteen Gale Hayman Delicious Temptation Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Stacked Style Fuji Flower Bjorn Borg Love All Hot Pink Rance 1795 Helene