Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Style Pastels Tender Green Jil Sander για γυναίκες

Style Pastels Tender Green Jil Sander για γυναίκες

ozoνώδες

Style Pastels Tender Green από Jil Sander είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Style Pastels Tender Green κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Το άρωμα περιέχει τσάι, Νεράντζι και γιασεμί.

τσάι Νεράντζι γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Style Pastels Tender Green by Jil Sander.

Style Pastels Tender Green Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Style Pastels Tender Green fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Style Pastels Tender Green, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Style Pastels Tender Green by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Style Pastels Tender Green by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Elizabeth Arden Arden Beauty Calvin Klein Eternity Summer 2006 Chloe Chloe Innocence Burberry Touch for Women Serge Lutens Sa Majeste la Rose Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy CB I Hate Perfume Tea/Rose Monyette Paris Coquette Tropique Penhaligon`s Lily of the Valley Floris Seringa Miller Harris Jasmin Vert Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique