Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Blue Agava & Cacao Jo Malone London για γυναίκες και άνδρες

Blue Agava & Cacao Jo Malone London για γυναίκες και άνδρες

κακάο
Blue Agava & Cacao Jo Malone London για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Blue Agava & Cacao Jo Malone London για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Blue Agava & Cacao από Jo Malone London είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Blue Agava & Cacao κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jo Malone. Οι νότες κορυφής είναι άνθη λάιμ (φιλύρας), γκρειπ φρουτ, κόκκινα μούρα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, ορχιδέα και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι καρπός βανίλιας, Κανέλα, Μόσχος, Βέτιβερ και Κακάο.

άνθη λάιμ (φιλύρας) γκρειπ φρουτ κόκκινα μούρα Κάρδαμο

κρίνος ορχιδέα Γεράνι

καρπός βανίλιας Κανέλα Μόσχος Βέτιβερ Κακάο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Agava & Cacao by Jo Malone London.

Blue Agava & Cacao Σχόλια Αρωμάτων

Eficesar
Eficesar

Προσφατα ανακαλυψα τα αρωματα της jo malone!παραδεχομαι οτι η διαρκεια τους δεν ειναι μεγαλη αλλα τοblue agave and cacao ισως ειναι απο τις λιγες εξαιρεσεις του οικου.
Ηταν ερωτας απο το πρωτο σνιφ!τοσο φρεσκο και δροσερο στη αρχη και μετα ερχεται το κακαο και η κανελα και ο μοσχος που πραγματικα αποθεωνουν αυτον τον μοναδικο συνδυασμο!σιγουρα γκουρμε!

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jo Malone London Blue Agava & Cacao fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jo Malone London Blue Agava & Cacao, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Agava & Cacao by Jo Malone London. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Agava & Cacao by Jo Malone London αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative Woman Aramis Havana Pour Elle Al-Rehab Tahani Bvlgari Jasmin Noir Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Miller Harris Noix de Tubereuse Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes (Indian Nights) Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Giorgio Beverly Hills Sunshine Le Jardin Retrouve Tubéreuse Trianon DSH Perfumes Prana Serge Lutens Rose de Nuit