Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Red Roses Jo Malone London για γυναίκες

Red Roses Jo Malone London για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

ozoνώδες
Red Roses Jo Malone London για γυναίκες Εικόνες Red Roses Jo Malone London για γυναίκες Εικόνες Red Roses Jo Malone London για γυναίκες Εικόνες Red Roses Jo Malone London για γυναίκες Εικόνες

Red Roses από Jo Malone London είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Red Roses κυκλοφόρησε το έτος 2001. Red Roses έχει δημιουργηθεί από Lucien Piquet και Patricia Bilodeau. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; η νότα της βάσης είναι Μελισσοκέρι.

λεμόνι μέντα

φύλλο βιολέτας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Μελισσοκέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Red Roses by Jo Malone London.

Red Roses Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jo Malone London Red Roses fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jo Malone London Red Roses, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Red Roses by Jo Malone London. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Red Roses by Jo Malone London αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Aramis New West for Her Histoires de Parfums Blanc Violette Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Nautica Nautica Woman Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Lanvin Eclat d`Arpege Atelier Flou Paradis Paradis Isabella Rossellini Manifesto Serge Lutens Sa Majeste la Rose Molyneux Modern Quartz Air-Val International Disney Minnie 2005 Bella Bellissima Perfect Day