Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Iris Pourpre Keiko Mecheri για γυναίκες

Iris Pourpre Keiko Mecheri για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Iris Pourpre από Keiko Mecheri είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Iris Pourpre κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει ίριδα, ρίζωμα ίρις, νερόλι, βρύα δριός, Εσπεριδοειδή, πατσουλί, Βέτιβερ και Υλάνγκ Υλάνγκ.

ίριδα ρίζωμα ίρις νερόλι βρύα δριός Εσπεριδοειδή πατσουλί Βέτιβερ Υλάνγκ Υλάνγκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iris Pourpre by Keiko Mecheri.

Iris Pourpre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Keiko Mecheri Iris Pourpre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Keiko Mecheri Iris Pourpre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iris Pourpre by Keiko Mecheri. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iris Pourpre by Keiko Mecheri αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Lancetti Lancetti Femme Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Pierre Balmain Ivoire de Balmain Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Le Labo Iris 39 Luciano Soprani Strass Marbert Scarf Atkinsons Bizarre Tommy Hilfiger Loud for Her Faberlic Sleza Yurate Lord`s Jester Daphne