Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Juicy Jasmine 30 Krigler για γυναίκες

Juicy Jasmine 30 Krigler για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Juicy Jasmine 30 από Krigler είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Juicy Jasmine 30 κυκλοφόρησε το έτος 1930. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, ξύλο γκουαϊακ και κρίνο της κοιλάδας.

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ ξύλο γκουαϊακ κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Juicy Jasmine 30 by Krigler.

Juicy Jasmine 30 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Krigler Juicy Jasmine 30 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Krigler Juicy Jasmine 30, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Juicy Jasmine 30 by Krigler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Juicy Jasmine 30 by Krigler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Cacharel Noa Fleur Cindy Crawford Cindy Crawford Estée Lauder Beautiful Liz Claiborne Curve Soul Vintage Perry Ellis 360° White Liz Claiborne Bora Bora Exotic Abercrombie & Fitch Classic Creed 2000 Fleurs Worth Dans la Nuit Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Histoires de Parfums Vert Pivoine Bourjois Evasion