Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Extreme L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre Extreme από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambre Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Βανίλια και καρυκεύματα.

Κεχριμπάρι Βανίλια καρυκεύματα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur.

Ambre Extreme Σχόλια Αρωμάτων

zoikgreece
zoikgreece

Μια ζεστή αύρα αγκαλιάζει το κορμί σου. Μια γλυκιά ευχαρίστηση τυλίγει τις αισθήσεις σου. Αφήνεσαι. Σβήνεις την αβάσταχτη μέρα σου. Πλάθεις αναμνήσεις. Χαρούμενες. Με θαλπωρή κι αγάπη. Με αλλεπάλληλα κεχριμπαρένια κύματα αρωματισμένη με σεμνή βανίλια και μια υποψία μπαχαρικών και πατσουλί να σκάνε μέσα σου και να σε γεμίζουν ευτυχία. Την ευτυχία των μικρών πραγμάτων. Των προσιτών. Μια ευτυχία βατή, απλή, καθημερινή. Την ευτυχία του ζεστού ευωδιαστού ψωμιού με τον αχνό να χύνεται από μέσα του. Τόσο απέριττη, όσο απέριττη αλλά όχι απλοϊκή ή μονοδιάστατη είναι κι η ευωδιά που στη δημιουργεί.

Feb
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Extreme by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Hugo Boss Boss Soul Coty Dulce Vanilla L`Artisan Parfumeur Safran Troublant L`Artisan Parfumeur Navegar Perfumer`s Workshop Samba Heat Women LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Perry Ellis 360° Black for Men Annayake Miyabi Man DSH Perfumes Kohl Gris Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Ava Luxe Cafe Noir Swiss Arabian Fadeitak