Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο « Ομάδες

Lalique Le Parfum Lalique για γυναίκες

Lalique Le Parfum Lalique για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

Lalique Le Parfum Lalique για γυναίκες Εικόνες Lalique Le Parfum Lalique για γυναίκες Εικόνες Lalique Le Parfum Lalique για γυναίκες Εικόνες Lalique Le Parfum Lalique για γυναίκες Εικόνες Lalique Le Parfum Lalique για γυναίκες Εικόνες

Lalique Le Parfum από Lalique είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Lalique Le Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι δάφνη των Δυτ.Ινδιών, Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ηλιοτρόπιο και Αμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, πατσουλί και Βανίλια.

δάφνη των Δυτ.Ινδιών Περγαμόντο ροζ πιπέρι

γιασεμί ηλιοτρόπιο Αμύγδαλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lalique Le Parfum by Lalique.

Lalique Le Parfum Σχόλια Αρωμάτων

sicily
sicily

Ανατολίτικο, βαρύ και γλυκό. Μου θυμίζει λουλούκι για κάποιο λόγο η μυρωδιά του. Πολύ μεγάλη διάρκεια, και δεν περνάει καθόλου απαρατήρητο.

Aug
2016
Marinaki
Marinaki

Οταν το δοκιμασα το ερωτευτηκα πραγματικα! Μου 8υμιζει εντονο αρωμα πουδρας, κατι παλιο της μαμας, αλλα τοσο μαγικο!! Πρεπει να το μυρισετε, αξιζει και ειναι κ σε καλη τιμη!

Mar
2013
*sophi*
*sophi*

Βανιλια spicy , οριενταλ.
Δεν είναι ανάλαφρο καθόλου...είναι μαγικό!Εχει έντονη γευση ανατολής-πικάντικο (πιπέρι), ξυλώδες (έντονο σανδαλόξυλο), και γλυκό (τόνκα , βανίλια)!
Ειναι μια πάρα πολύ καλή δημιουργία του Lalique.
Για την γυναίκα που θέλει να ξεχωρίζει.Δεν είναι πάρα πολύ γνωστό και φορεμένο το άρωμα στην Ελλάδα.
Ετσι σίγουρα ξεχωρίζει.Κατάλληλο περισσότερο τον χειμώνα!
Εχει πάρα πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής.

Jan
2013
mmaria
mmaria

αναλαφρο με πολυ εντονη βανιλια.καλη διαρκεια

Sep
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Lalique Le Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Lalique Le Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lalique Le Parfum by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lalique Le Parfum by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Tom Ford Amber Absolute Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Elle Guerlain Shalimar Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Guerlain Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia Lolita Lempicka Fleur de Corail Guerlain Spiritueuse Double Vanille Penhaligon`s Artemisia Guerlain Mahora Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain L'Heure Bleue Guerlain Shalimar Parfum Initial Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Bottega Veneta Bottega Veneta Cartier Must de Cartier L`Artisan Parfumeur Bois Farine Isabey Isabey Fleur Nocturne Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit