Σχεδιαστές » L » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Hypnose Lancome για γυναίκες

Hypnose Lancome για γυναίκες

Το έχω: 30 Το είχα : 44 Το θέλω: 15 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Hypnose Lancome για γυναίκες Βίντεο Hypnose Lancome για γυναίκες Βίντεο
Hypnose Lancome για γυναίκες Εικόνες Hypnose Lancome για γυναίκες Εικόνες Hypnose Lancome για γυναίκες Εικόνες

Hypnose από Lancome είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Hypnose κυκλοφόρησε το έτος 2005. Hypnose έχει δημιουργηθεί από Annick Menardo και Thierry Wasser. Η νότα κορυφής είναι λουλούδι του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Βανιλια.

λουλούδι του πάθους

γιασεμί γαρδένια

Βέτιβερ Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hypnose by Lancome.

Hypnose Σχόλια Αρωμάτων

roulaki
roulaki

Απέφευγα να το μυρίσω γιατί απλά φοβόμουν μήπως δεν κάτσει καλά στο δέρμα μου, γιατί από τα σχόλια οι απόψεις διίστανται. Το ψέκασα μόλις χθες και σε χαρτάκι και πάνω μου και έχω να πω ότι το λάτρεψα αμέσως. Μυρίζει έντονα βανίλια, αλλά χωρίς να γίνεται λιγωτικό, μυρίζει λουλούδια και καθαριότητα, αλλά πάλι τόσο όσο, ώστε απλά να είναι το συνολικό αποτέλεσμα ισορροπημένο. Δεν μου θυμίζει κανένα άλλο άρωμα και το βρίσκω όντως χαλαρωτικό και απαλό. Τα λουλούδια του δεν είναι της άνοιξης όπως ήδη αναφέρθηκε και συμφωνώ απόλυτα, όταν το μυρίζω μπορώ να φανταστώ ότι κρατάω μπουκέτο από λευκά λουλούδια των οποίων το άγγιγμα είναι βελούδινο. Απλά φανταστικό. Για ακόμη μία φορά ένα άρωμα που φοβόμουν δεν θα μού αρέσει καθόλου λόγω των κριτικών, αλλά τελικά πρέπει να δοκιμάζουμε τα αρώματα και μετά να κρίνουμε πάνω μας, γιατί εκεί που δεν το περιμένουμε μπορεί να εκπλαγούμε από το πόσο μάς ταιριάζει ένα άρωμα. Η διάρκειά του άψογη 12+ ώρες.

Mar24
Mar24

Οταν ακουω τη φραση "γλυκο αρωμα" αμεσως μου ερχεται στο μυαλο το συγκεκριμενο. Μυριζει γλυκα και κοριτσιστικα με την καλη εννοια. Αυτο που με ενθουσιαζει περισσοτερο ειναι οτι υπαρχει απολυτη ισορροπια στα στοιχεια του και δεν σε μπουκωνει. Το συνιστω ανεπιφιλακτα σε οσους αρεσουν οι γλυκες μυρωδιες.

daughterof_forest88
daughterof_forest88

πολύ ωραίο άρωμα. από τα αγαπημένα μου.καλή διάρκεια

ELENITSA
ELENITSA

πολυ ελκυστικο αρωμα!

FAY
FAY

Ένα γλυκό άρωμα,το οποιο προσωπικά το είχα επιλέξει ως βραδυνό την περίοδο του καλοκαιριου.
Βγάζει καθαρότητα,δροσιά και κάτι το αισθησιακο ταυτοχρονα.
Διάρκεια μεγάλη.

Mar
Μιλένα
Μιλένα

Είναι ένα λουλουδάτο άρωμα αλλά ταυτόχρονα το λουλούδι του πάθους δίνει στο άρωμα μια ψυχρή νότα!Για μένα είναι ένα άρωμα που θυμίζει λουλούδια αλλά το χειμώνα!Εννοώ οτι τα λουλούδια του δεν είναι τα κλασικά της άνοιξης. το φοράς, βγαίνεις στον κρύο καιρό και κάνεις τον αέρα να μυρίζει λουλούδια!Είναι καθαρό και φρέσκο!

Feb
mariamarouli91
mariamarouli91

Όντας μανιακή λάτρης της βανίλιας και των γλυκών αρωμάτων, πήγα κι εγώ να το δοκιμάσω. Όπως ακριβώς είπε και η marily, με το που μου το ψέκασαν μύρισα κάτι σαν εντομοαπωθητικό!Κάτι σαν σιτρονέλα;; Περίεργο!!Πάντως είχε τεράστια διάρκεια, μύριζα ακόμα και μετά από πλύσιμο χεριών τουλάχιστον 3 φορές!!Είναι κάπως έντονο άρωμα και ανατολίτικο. Απ' ότι φαίνεται δε μου έκατσε καλά στο δικό μου δέρμα.

rosseta
rosseta

Το δοκιμασα. Δεν εφυγε απο πανω μου "ποτε". Κριμα ομωςπου δν με ενθουσιασε σαν μυρωδια. Βανιλια ανατολης κανονικοτατα

Sep
Lella
Lella

Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Ο
Δεν υπάρχει καλύτερο άρωμα με βανίλια και μοσχοβολιστά λουλούδια που να μην είναι αποπνικτικό αλλά έντονα μεθυστικό.

Bananarama
Bananarama

Το άρωμα μου από το 2005.
Είναι μοναδικό και ξεχωρίζει όπου και να πάω .
Δεν το βαριέμαι ποτέ.

Gerry
Gerry

Είναι πολύ καλό αλλά μονο για οσες προτιμούν τα αρώματα με γλυκιά βανίλια ανατολης με αποχρώσεις γλυκών φρούτων του πάθους. Βραδινό κατα προτίμηση όχι για κάθε μέρα.

Apr
mary ko
mary ko

Βραδινό έντονο άρωμα,μου μυρίζει έντονα γλυκόριζα ενώ δεν υπάρχει στα συστατικά

Apr
marina 30
marina 30

αγαπημενο αρωμα κυριως για πρωινες ωρες για ολες τις εποχες και για ολες τις ηλικιες αυτο το αρωμα ηταν η υπογραφη της μαμας μου

Oct
lia arg.
lia arg.

Aισθησιακό για νυχτερινές κυρίως εξόδους.'Βαρύ'το θεωρώ αλλά καταπληκτικό.Μόνο από το όνομα καταλαβαίνουμε πόσο υπνωτικό είναι .

Sep
spa
spa

Πολύ βανίλια για το τίποτα ή πολύ βανίλια για τα πάντα?
Όπως και να έχει , αυτό εδώ είναι ένα πολύ αντιπροσωπευτικό άρωμα βανίλιας οριεντάλ.
Τα συμπεράσματα δικά σας.

louloudenia
louloudenia

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

Oct
marily
marily

θεωρω οτι ειναι ενα συνηθισμενο αρωμα χωρις να εχει κατι το ιδιαιτερο....θυμαμαι την πρωτη φορα που με ψεκασαν νομιζα οτι μυριζε σαν εντομοαπωθητικο....μετα αρχισε να αλλαζει μυρωδια κ γινοταν πιο γλυκια η μυρωδια.....το πηρα για καθημερινη χρησησ τη δουλεια

KATHLEEN
KATHLEEN

Το βραδυνο μου αρωμα, γλυκο, υπνωτικο, οπως και το ονομα του.

Feb
ats.
ats.

οταν ειχε πρωτοβγει θεωρουσα οτι δεν θα ξαναφορεσω αλλο αρωμα.εντονα θυληκο και sexy, δυναμικο αλλα και τρυφερο ταυτοχρονα. η μυρωδια της βανιλιας ειναι ακαταμαχητη,εχει μια φρεσκαδα.

ο αντρας μου το λατρευει και το βρισκει χαλαρωτικο,κατι σαν το αρωμα της λεβαντας.

παρολα αυτα καποιες φορες με κουραζει και γι'αυτο τον λογο αποφευγω να το φοραω καθημερινα.

2012
greek_goddes
greek_goddes

Το άρωμα μου τα τελευταία 6 χρόνια. Το φοράω από το λύκειο. Υπερβολικά γλυκό σε σημείο που σε κουράζει αλλά μετά από λίγο καιρό το αναζητώ πάλι! Έχω πάντα τουλάχιστον ένα μικρό μπουκάλι στην συλλογή μου.

Aug

Hypnose by Lancome Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Hypnose by Lancome Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
ThePerfumeSpot.com
68.99 USD
Hypnose by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for women.
Hypnose by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for women.
70.99 USD
StrawberryNET.com
94.50 USD
Lancome Hypnose Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Lancome Hypnose Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Hypnose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Hypnose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hypnose by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hypnose by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Kenzo Kenzo Amour Lancome La Vie Est Belle Yves Saint Laurent Manifesto Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Hypnotic Poison Mugler Angel Prada Prada Candy Christian Dior Pure Poison Escada Escada Magnetism Moschino Cheap & Chic Versace Crystal Noir Hugo Boss Deep Red Burberry London Christian Dior Dior Addict Dolce&Gabbana The One Nina Ricci Nina Chloe Chloe Eau de Parfum Dolce&Gabbana D&G Yves Saint Laurent Cinema Kenzo Flower by Kenzo