Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Mille et Une Roses Lancome για γυναίκες

Mille et Une Roses Lancome για γυναίκες

Mille et Une Roses Lancome για γυναίκες Εικόνες Mille et Une Roses Lancome για γυναίκες Εικόνες Mille et Une Roses Lancome για γυναίκες Εικόνες Mille et Une Roses Lancome για γυναίκες Εικόνες

Mille et Une Roses από Lancome είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mille et Une Roses κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια και τριαντάφυλλο.

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mille et Une Roses by Lancome.

Mille et Une Roses Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Mille et Une Roses fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Mille et Une Roses, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mille et Une Roses by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mille et Une Roses by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Tommy Hilfiger Dreaming Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Guerlain Un Air de Samsara L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Histoires de Parfums 1876 Estée Lauder Beautiful Spring Veil Acca Kappa Glicine Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Jacques Fath Jacques Fath Irissime Berkeley Square White Bergamot Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Parfums Berdoues Violette Divine