Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Tresor In Love Lancome για γυναίκες

Tresor In Love Lancome για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 1 Το θέλω: 4

Tresor In Love Lancome για γυναίκες Εικόνες Tresor In Love Lancome για γυναίκες Εικόνες Tresor In Love Lancome για γυναίκες Εικόνες Tresor In Love Lancome για γυναίκες Εικόνες Tresor In Love Lancome για γυναίκες Εικόνες

Tresor In Love από Lancome είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Tresor In Love κυκλοφόρησε το έτος 2010. Tresor In Love έχει δημιουργηθεί από Dominique Ropion και Veronique Nyberg. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, αχλάδι και νεκταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ρόδο Τάιφ, Βιολέτα και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι αχλάδι νεκταρίνι

γιασεμί ρόδο Τάιφ Βιολέτα ροδάκινο

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tresor In Love by Lancome.

Tresor In Love Σχόλια Αρωμάτων

m.omorfias
m.omorfias

Αξέχαστο άρωμα, μου το έκανε δώρο ο μπαμπάς μου στα γενέθλιά μου και δεν θα το ξεχάσω ποτέ. Αυτή η υπέροχη μυρωδιά που θυμίζει ρομάντζο σε ταξιδεύει αλλού. Από τότε που το δοκίμασα δεν το αλλάζω με τίποτα!

2016
rosebud
rosebud

Μου το έκαναν δώρο το καλοκαίρι και μου θύμισε την κλασσική έκδοση της tresor που φορούσε κατά κόρον η αδελφή μου την δεκαετία του 90 αλλά σε ποιο light εκδοχή.Γενικά σαν άρωμα μου είναι αδιάφορο αλλά το βολεύτηκα το καλοκαίρι γιατί ήταν ελαφρύ και είχα αφραγκίες για να αγοράσω άλλο άρωμα ( είμαι ειλικρινής!). Είναι ένα καλό για το καλοκαίρι αλλά στο δικό μου δέρμα δεν κρατούσε πολύ. Σίγουρα δεν θα το αγόραζα από επιλογή μου.
It was given to me as a present last summer and it reminded me of the classic edition of tresor; that my sister used to wear it all the time in the 90's.Thus, in a lighter version. In general this particular perfume is indifferent to me.But it suited me for the whole past summer because its notes were light and I was on a tight budget to buy another perfume of my preference. (Iam honest!). It is a good perfume for summertime but on my skin ,its scent was not at all durable . Surely, I would not buy it out of my own preference.

2016
Gerry
Gerry

Φρούτα και τριαντάφυλλα είναι οι νότες που σε αιχμαλωτίζουν σε πρωτο πλάνο.
Νεανικό και δροσερό ανάλαφρο άρωμα για την ρομαντική πλευρα του γυναικείου φύλου.

Aug
2015
beautylover92
beautylover92

Lancome Tresor in Love... Ένα άρωμα που το ερωτεύεσαι με την πρώτη κιόλας εφαρμογή. Έχει μαγικό άρωμα. Μετά το Miracle, αποφάσισα να δοκιμάσω κι άλλα αρώατα. Έτσι επέλεξα το tresor in love, είναι ένα τέλειο άρωμα που θυμίζει αρώματα από λουλούδια, φρούτα. Είναι και αυτό καλοκαιρινό, ανοιξιάτικο άρωμα. Είναι ένα χαρούμενο άρωμα που ανεβάζει αμέσως τη διάθεση. Είναι από τα αγαπημένα μου, τέλειο για καθημερινή χρήση. Το αγόρασα σε πολύ καλή τιμή από τη φραουλανετ.

Aug
2015
greek_goddes
greek_goddes

Καταπληκτικό άρωμα για την άνοιξη και το καλοκαίρι. Μου θυμίζει έντονα την Daisy by Marc Jacobs. Φρουτώδες, ανάλαφρο, νεανικό και χαρούμενο. Σαν να έχει βάλει κάποιος την άνοιξη σε ένα μπουκάλι!

Έχει ομοιότητες με το κλασσικό Tresor (που επίσης αγαπώ) αλλά το Tresor in love παραπέμπει σε παιχνιδιάρικη διάθεση! Σε σύγκριση με το Midnight Rose (της ίδιας σειράς), βρίσκω το Tresor in love πιο φυσικό άρωμα και πιο καθημερινό, ενώ το δεύτερο είναι πιο έντονο, χειμερινό, συνθετικό (κατά την απόψή μου) και βραδινό.

2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Tresor In Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Tresor In Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tresor In Love by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tresor In Love by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Miss Dior Cherie Guerlain La Petite Robe Noir Eau de Toilette Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Chanel Chance Eau Tendre Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Lolita Lempicka Lolita Lempicka Yves Rocher Tendre Jasmin Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum Donna Karan Pure DKNY Chanel Chance Eau de Parfum Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Balenciaga Balenciaga Paris Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Chloe Love Prada Infusion d'Iris Chanel Coco Mademoiselle