Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Neon Love Desirable Lise Watier για γυναίκες

Neon Love Desirable Lise Watier για γυναίκες

καρύδα

Neon Love Desirable από Lise Watier είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Neon Love Desirable κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Καρύδα και ανανάς; η μεσαία νότα είναι Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

λάιμ Καρύδα ανανάς

Νότες Ανθών

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Neon Love Desirable by Lise Watier.

Neon Love Desirable Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lise Watier Neon Love Desirable fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lise Watier Neon Love Desirable, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Neon Love Desirable by Lise Watier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Neon Love Desirable by Lise Watier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Escada Island Kiss Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Gres Cabotine Rose Guerlain Insolence Shimmering Edition Iceberg Iceberg Ted Lapidus Silk Way Avon Sweet Honesty Everlasting Love Passport One Love InStyle Sex in The City Sexy Jeanne Arthes Boum Catch Me Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete