Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fickle Louis Cardin για γυναίκες

Fickle Louis Cardin για γυναίκες

Fickle από Louis Cardin είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει ρίζωμα ίρις, Υλάνγκ Υλάνγκ, Λευκά άνθη, ορχιδέα, πιπέρι λευκό, νότες μπαχαρικών, Βατόμουρο, δαμάσκηνο, λάιμ, Βανίλια, πουδρένιες νότες, σαντιγύ, νερόλι, σπόρος Τόνκα, λευκός μόσχος και σανδαλόξυλο.

ρίζωμα ίρις Υλάνγκ Υλάνγκ Λευκά  άνθη ορχιδέα πιπέρι λευκό νότες μπαχαρικών Βατόμουρο δαμάσκηνο λάιμ Βανίλια πουδρένιες νότες σαντιγύ νερόλι σπόρος Τόνκα λευκός μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fickle by Louis Cardin.

Fickle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Fickle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Fickle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fickle by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fickle by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Romeo Gigli G Gigli Alfred Sung Sung Day Mist Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Montana Montana Mood Sensual Estée Lauder Beautiful Spring Veil Remy Latour L`elue Rochas Eau Sensuelle Loewe Aire Loewe Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Fragonard De Tout Coeur Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music