Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Gold Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες

Gold Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
Gold Louis Cardin για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Gold από Louis Cardin είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Μόσχος και νότες μπαχαρικών.

πορτοκάλι τριαντάφυλλο

Υλάνγκ Υλάνγκ νερόλι

νότες  ξύλων Μόσχος νότες μπαχαρικών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gold by Louis Cardin.

Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Louis Cardin Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Louis Cardin Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gold by Louis Cardin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gold by Louis Cardin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Splash for Women Puma Puma Create Miss Sixty Miss Sixty Flower Power Sergio Tacchini Feel Good Woman Missoni Aria Missoni Oilily Blue Sparkle Carla Fracci Odette Jeanne Arthes Sur Un Nuage Ella Mikao Yujin Ectasy Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Korloff Paris Korloff Eisenberg I Am