Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Amour, la Mode... Making of Cannes για γυναίκες

L`Amour, la Mode... Making of Cannes για γυναίκες

L`Amour, la Mode... Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες L`Amour, la Mode... Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες

L`Amour, la Mode... από Making of Cannes είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L`Amour, la Mode... κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι κόκκινο τριαντάφυλλο και πουδρένιες νότες; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, λευκός μόσχος και Βέτιβερ.

Εσπεριδοειδή Περγαμόντο ροζ πιπέρι

κόκκινο τριαντάφυλλο πουδρένιες νότες

δέρμα λευκός μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Amour, la Mode... by Making of Cannes.

L`Amour, la Mode... Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Making of Cannes L`Amour, la Mode... fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Making of Cannes L`Amour, la Mode..., μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Amour, la Mode... by Making of Cannes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Amour, la Mode... by Making of Cannes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Mauboussin M Moi Anamor All That Matters Miya Shinma Kaze Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Parfums DelRae Mythique s.Oliver QS by s.Oliver O Boticario Accordes La Bouquetiere Desir Absolu Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Sabon Zohar (Musk) Oriflame Volare Wisteria