Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Manchester Cologne Manchester για άνδρες

Manchester Cologne Manchester για άνδρες

Manchester Cologne από Manchester είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι, λάιμ και Μανταριν ορανζ; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

πιπέρι λάιμ Μανταριν ορανζ

ρίζωμα ίρις πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Manchester Cologne by Manchester.

Manchester Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Manchester Manchester Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Manchester Manchester Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Manchester Cologne by Manchester. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Manchester Cologne by Manchester αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Boucheron Boucheron Pour Homme Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Gianfranco Ferre Gieffeffe Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Corinne Cobson Love Etc Elizabeth Arden Daytona 500 Lulu Castagnette Indomptee Jo Wood Organics Amka Sage Machado Sage & Citrine