Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Summersent Marjorie Midgarden Fragrances για γυναίκες

Summersent Marjorie Midgarden Fragrances για γυναίκες

μέλι
Summersent Marjorie Midgarden Fragrances για γυναίκες Εικόνες Summersent Marjorie Midgarden Fragrances για γυναίκες Εικόνες Summersent Marjorie Midgarden Fragrances για γυναίκες Εικόνες

Summersent από Marjorie Midgarden Fragrances είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Summersent κυκλοφόρησε το έτος 2007. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, κασσία και μοσχογαλιά; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και λευκόμελο.

Μανταριν ορανζ

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κασσία μοσχογαλιά

Μόσχος λευκόμελο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Summersent by Marjorie Midgarden Fragrances.

Summersent Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marjorie Midgarden Fragrances Summersent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marjorie Midgarden Fragrances Summersent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Summersent by Marjorie Midgarden Fragrances. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Summersent by Marjorie Midgarden Fragrances αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bath and Body Works Magnolia Blossom Romeo Gigli G Gigli Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Masaki Matsushima mat; metal Ulric de Varens UDV Pour Elle Bijan DNA Femme Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Estée Lauder Pleasures Cerruti 1881 Donna Karan Pure DKNY Yves Rocher Tendre Jasmin Parfums DelRae Coup de Foudre