Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Moon Fever Memo Paris για γυναίκες και άνδρες

Moon Fever Memo Paris για γυναίκες και άνδρες

Moon Fever Memo Paris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Moon Fever από Memo Paris είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Moon Fever κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, Βερβένα λέμόν και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, δέρμα και σπόρος Τόνκα.

Νεράντζι γκρειπ φρουτ λεμόνι

νερόλι Βερβένα λέμόν φασκόμηλο

Βέτιβερ δέρμα σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Fever by Memo Paris.

Moon Fever Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo Paris Moon Fever fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo Paris Moon Fever, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Fever by Memo Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Fever by Memo Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Polo Black CB I Hate Perfume Wild Hunt Byblos Blu Man Energy Rance 1795 Le Vainqueur Oriflame DeMarco Kenneth Cole Reaction Thermal Bogner Bogner Wood Man Odori Gli Odori Nautica White Sail Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Giorgio Armani Cedre Olympe Victorinox Swiss Army Swiss Army