Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Siwa Memo Paris για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
ουϊσκυ
ozoνώδες
Siwa Memo Paris για γυναίκες Εικόνες Siwa Memo Paris για γυναίκες Εικόνες Siwa Memo Paris για γυναίκες Εικόνες

Siwa από Memo Paris είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Siwa κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alienor Massenet. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι Ουίσκι, νάρκισσος και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Ποπ-κόρν, Μόσχος και Βανίλια.

Αλδεϋδες φύλλο βιολέτας

Ουίσκι νάρκισσος Κανέλα

Ποπ-κόρν Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Siwa by Memo Paris.

Siwa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo Paris Siwa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo Paris Siwa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Siwa by Memo Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Siwa by Memo Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Donna Karan Chaos Aftelier Tango Annick Goutal Ambre Fétiche Paloma Picasso Minotaure Stella Cadente Miss Me Discrete Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Guerlain Mouchoir de Monsieur L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Paul & Joe Bleu Alain Delon Lyra Ramon Molvizar Smart Goldskin Boadicea the Victorious Explorer