Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

SkinBracer Mennen για άνδρες

SkinBracer Mennen για άνδρες

Το είχα : 1

SkinBracer από Mennen είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. SkinBracer κυκλοφόρησε το έτος 1931. Το άρωμα περιέχει μέντα, Μόσχος, πουδρένιες νότες, κουμαρίνη και βρύα.

μέντα Μόσχος πουδρένιες νότες κουμαρίνη βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about SkinBracer by Mennen.

SkinBracer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mennen SkinBracer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mennen SkinBracer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει SkinBracer by Mennen. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για SkinBracer by Mennen αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Diesel Fuel for Life Homme Lancetti Lancetti Homme Avon Avon Essence Jovoy Paris Fougere Lacoste Red L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Histoires de Parfums 1725 Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Nobile 1942 Lavanda Nobile Rance 1795 Triomphe Millesime Lili Bermuda 32 North Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli