Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες

L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες Εικόνες L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες Εικόνες

L`Air de Rien από Miller Harris είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. L`Air de Rien κυκλοφόρησε το έτος 2006. Η νότα κορυφής είναι νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και βρύα δριός; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

νερόλι

πατσουλί βρύα δριός

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Air de Rien by Miller Harris.

L`Air de Rien Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Miller Harris L`Air de Rien fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Miller Harris L`Air de Rien, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Air de Rien by Miller Harris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Air de Rien by Miller Harris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Intuition for Men Trussardi Trussardi Inside for men Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Ralph Lauren Purple Label Annayake Tomo Les Nereides Patchouli Precieux Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Sonoma Scent Studio Tabac Aurea DSH Perfumes Jitterbug for Men Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Sonoma Scent Studio Incense Pure