Σχεδιαστές » M » Αρωματικο « Ομάδες

Double Fraîcheur pour Lui Molinard για άνδρες

Double Fraîcheur pour Lui Molinard για άνδρες

Double Fraîcheur pour Lui από Molinard είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Double Fraîcheur pour Lui κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει μοσχοκάρυδο, ιουνίπερος, μέντα, βρύα δριός, Βέτιβερ, ρούμι, Γλυκάνισο και λεμόνι.

μοσχοκάρυδο ιουνίπερος μέντα βρύα δριός Βέτιβερ ρούμι Γλυκάνισο λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Double Fraîcheur pour Lui by Molinard.

Double Fraîcheur pour Lui Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Double Fraîcheur pour Lui fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Double Fraîcheur pour Lui, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Double Fraîcheur pour Lui by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Double Fraîcheur pour Lui by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Creed Silver Mountain Water Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Benetton Benetton White Night Man Davidoff Cool Water Freeze Me Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Michael Jordan Michael Jordan Ocean Pacific OP Blend DSH Perfumes Bon Vivant Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Lostmarch Din-Dan CB I Hate Perfume Lavender Tea