Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Violette Molinard για γυναίκες

Violette Molinard για γυναίκες

ozoνώδες

Violette από Molinard είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Violette κυκλοφόρησε το έτος 1994. Η νότα κορυφής είναι Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, ίριδα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ηλιοτρόπιο και Μόσχος.

Βιολέτα

φύλλο βιολέτας ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο

ηλιοτρόπιο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violette by Molinard.

Violette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Violette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Violette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violette by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violette by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Feminine Abinoam Corazon Romeo Gigli Romeo Gigli Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Bijan Bijan Nude M. Micallef Note Poudree Lorenzo Villoresi Musk Yves Saint Laurent Parisienne Oriflame Miss O Fashion Princess Cliff Richard Dream Maker Miller et Bertaux Parfum Trouvé NANADEBARY Classic Pink