Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Quartz Molyneux για γυναίκες

Quartz Molyneux για γυναίκες

Quartz Molyneux για γυναίκες Εικόνες Quartz Molyneux για γυναίκες Εικόνες Quartz Molyneux για γυναίκες Εικόνες

Quartz από Molyneux είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Quartz κυκλοφόρησε το έτος 1977. Οι νότες κορυφής είναι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, ροδάκινο και υάκυνθος; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, πεπόνι, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, τριαντάφυλλο και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη , βρύα δριός, Κέδρος και πατσουλί.

φύλλα φραγκοσταφυλλιάς ροδάκινο υάκυνθος

Γαρύφαλλο πεπόνι ρίζωμα ίρις γιασεμί τριαντάφυλλο αγιόκλημα

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη βρύα δριός Κέδρος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Quartz by Molyneux.

Quartz Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molyneux Quartz fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molyneux Quartz, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Quartz by Molyneux. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Quartz by Molyneux αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yardley April Violets Alfred Sung Bai Versace Metal Jeans Women L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Montana Suggestion Eau d`Or Lise Watier Capteur de Reves Jessica McClintock Jess Demeter Fragrance Jasmine The Body Shop White Gardenia Jar Parfums Jardenia Joya Venom Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010