Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Moschino Funny! Moschino για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 8 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Βίντεο
Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Εικόνες Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Εικόνες Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Εικόνες Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Εικόνες Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Εικόνες Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Εικόνες Moschino Funny! Moschino για γυναίκες Εικόνες

Moschino Funny! από Moschino είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Moschino Funny! κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, κόκκινη σταφίδα και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, Βιολέτα, πράσινο τσάι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, βρύα δριός, Κέδρος και Μόσχος.

ροζ πιπέρι κόκκινη σταφίδα Νεράντζι

παιώνια Βιολέτα πράσινο τσάι γιασεμί

Κεχριμπάρι βρύα δριός Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moschino Funny! by Moschino.

Moschino Funny! Σχόλια Αρωμάτων

Lacrimosa
Lacrimosa

Κυριαρχούν ο κέδρος- νότα προορισμένη κυρίως για ανδρικά αρώματα...κακώς βέβαια- και το ελαφρώς πικρό πράσινο τσάι. Μυρίζει ταυτόχρονα και φρεσκάδα εσπεριδοειδών! Χαλαρωτικό άρωμα, τόσο όμορφο!

Sep
2014
Roseblack29
Roseblack29

Meta to l eau εχει γινει το αρωμα μου! Απλα φανταστικο

Mar
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Moschino Moschino Funny! fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Moschino Moschino Funny!, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moschino Funny! by Moschino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moschino Funny! by Moschino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino Christian Dior Miss Dior Cherie Guerlain Shalimar Parfum Initial Nina Ricci Nina Moschino Cheap & Chic Lolita Lempicka Lolita Lempicka Tommy Hilfiger Tommy Girl Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Burberry Burberry Brit Roberto Cavalli Just Cavalli Her Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Christian Dior Dior Addict Agent Provocateur L'Agent Guerlain Mahora Jo Malone London English Pear & Freesia Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Elie Saab Le Parfum Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Giorgio Armani Armani Mania