Σχεδιαστές » M » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

μέλι
ταμπάκο
κακάο
A*Men Pure Havane Mugler για άνδρες Εικόνες

A*Men Pure Havane από Mugler είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για άνδρες. A*Men Pure Havane κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Huclier. Οι νότες κορυφής είναι ταμπάκο και λευκόμελο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Βανιλια και Κακάο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι και στίραξ.

ταμπάκο λευκόμελο

πατσουλί Βανιλια Κακάο

λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about A*Men Pure Havane by Mugler.

A*Men Pure Havane Σχόλια Αρωμάτων

Άγγελος Χ.
Άγγελος Χ.

Από τα καλύτερα αντρικά αρώματα.Αρσενικό,βαρύ,αρχοντικό.To πιο εύστοχο σχόλιο που έχω διαβάσει για αυτό το άρωμα είναι:Ο ουρανός σε ένα μπουκάλι.

May
2017
ConstadinosPanayiotis
ConstadinosPanayiotis

Έχει μια μικρή ομοιότητα με τo petite robe noire...
Κατα τ'άλλα πολύ old skool.

Dec
2016
JamesKopte
JamesKopte

Πιστευω ο Ντανκαν Μακ Λαουντ των αρωματων. Παιζει να πεθανεις και να μυριζει ποιο πολυ. Τεραστια ενταση και διαρκεια. Το αρωμα αυτο ειναι δυσκολο στην ευρεση του αλλα τοσο ιδιαιτερο που ειναι μοναδικο!!!10/10

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mugler A*Men Pure Havane fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mugler A*Men Pure Havane, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει A*Men Pure Havane by Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για A*Men Pure Havane by Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Tom Ford Noir de Noir Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Bvlgari Aqva Amara Aramis Perfume Calligraphy Rose Bvlgari Bvlgari Man In Black Valentino Valentino Uomo Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Chanel Allure Homme Sport Viktor&Rolf Spicebomb Giorgio Armani Myrrhe Impériale Chanel Coco Eau de Toilette Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Tom Ford Oud Fleur Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Mugler A*Men Pure Tonka Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Byblos In Black Tom Ford Noir Extreme Mugler A*Men Pure Energy