Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

A*Men Ultra Zest Mugler για άνδρες

A*Men Ultra Zest Mugler για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

A*Men Ultra Zest Mugler για άνδρες Εικόνες A*Men Ultra Zest Mugler για άνδρες Εικόνες

A*Men Ultra Zest από Mugler είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. A*Men Ultra Zest κυκλοφόρησε το έτος 2015. A*Men Ultra Zest έχει δημιουργηθεί από Jacques Huclier και Quentin Bisch. Οι νότες κορυφής είναι Σανγκουίνι, μανταρίνι, τζίντζερ και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, Καφές και πιπέρι μαύρο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πατσουλί και Βανίλια.

Σανγκουίνι μανταρίνι τζίντζερ μέντα

Κανέλα Καφές πιπέρι μαύρο

σπόρος Τόνκα πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about A*Men Ultra Zest by Mugler.

A*Men Ultra Zest Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mugler A*Men Ultra Zest fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mugler A*Men Ultra Zest, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει A*Men Ultra Zest by Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για A*Men Ultra Zest by Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Montale Wood and Spices Ralph Lauren Polo Double Black Esprit Life by Esprit Men Roccobarocco Gold Jeans Cologne Cartier Declaration Essence Limited Edition L`Erbolario China S.T. Dupont Passenger for Men Ted Lapidus Black Soul Jack Black Jack Black Signature Silver Mark O Boticario Egeo Dolce Francesco Smalto Fullchoke L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre