Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Alien Mugler για γυναίκες

Alien Mugler για γυναίκες

Το έχω: 48 Το είχα : 22 Το θέλω: 11 Το άρωμα υπογραφής μου: 4

Alien Mugler για γυναίκες Βίντεο Alien Mugler για γυναίκες Βίντεο
Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες Alien Mugler για γυναίκες Εικόνες

Alien από Mugler είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Alien κυκλοφόρησε το έτος 2005. Alien έχει δημιουργηθεί από Dominique Ropion και Laurent Bruyere. Η νότα κορυφής είναι γιασεμί; η μεσαία νότα είναι νότες ξύλων; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

γιασεμί

νότες ξύλων

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alien by Mugler.

Alien Σχόλια Αρωμάτων

GeorgiaP
GeorgiaP

Θα ήθελα να εκθειάσω τον οίκο Mugler μέσα από ένα άρωμα που δεν είναι απαραίτητα το αγαπημένο μου.
Ο οίκος μου δίνει τη δυνατότητα να αποφασίσω εγώ πόσο θέλω να μυρίσω στους γύρω μου, ανάλογα με την ποσότητα που θα φορέσω. Δεν με κοροϊδεύει, γιατί ποτέ δεν πουλάει εμφιαλωμένο νερό σε ακριβό μπουκάλι.
Έχει κατορθώσει να παρουσιάσει φόρμουλες τόσο πρωτότυπες και ιδιαίτερες που εμπνέει και τους haters.

Όπως ακριβώς αυτή η μυστηριώδης μωβ έμπνευση που ζεσταίνει το κρύο και παγώνει το ζεστό.
Του βγάζω το καπέλο γιατί πάντρεψε το γιασεμί με τέτοιο τρόπο που τόλμησα να πιστέψω όταν το πρωτομύρισα σε ασανσέρ, ότι ήταν κάποιο πανάκριβο αντρικό αφρόλουτρο.
Αν αποφασίσετε ότι θα είναι το άρωμά σας δεν θα σας προδώσει ποτέ!

Mar
2017
perfumelover
perfumelover

Δεν εχω μυρισει ποτε πιο ιδιαιτερο αρωμα!Φοβερο !

ninavini
ninavini

Τι να πει κανεις γι αυτο το αρωμα...ιδιοφυης συλληψη του οικου mugler, πραγματικα ιδιοφυης, διοτι δεν αρκει να λανσαρεις ενα ωραιο αρωμα, χιλιαδες τα ωραια αρωματα...αυτο που σε κανει ανεπαναληπτο ειναι η μοναδικοτητα. Το alien ειναι ενα ιδιοφυες αρωμα, οχι απλα ωραιο...ο Αινσταιν, η μις υφηλιος των αρωματων της δεκαετιας!!! Δ Ο Κ Ι Μ Α Σ Τ Ε ΤΟ

FAY
FAY

ε εντάξει χαρακτηριστικό...
το γιασεμί στα καλύτερα του με αρκετό ξύλο.
Μετά από ώρα(ώρες δηλ γιατί έχει απίστευτη διάρκεια),αισθάνεσαι το βελούδινο κεχριμπάρι πάνω σου.

ένα νεανικό ανατολίτικο ζεστό άρωμα,αρκετά παράξενο για τους περισσότερους,αλλά από αυτά τα αρώματα που αξίζει να του δώσεις μια ευκαιρία.

Mar
Plutonian Venus
Plutonian Venus

Αποκοσμο,μυστηριωδες,πολυ χαρακτηριστικο,με πολυ καλη διαρκεια!Το αγαπω!

Daisy
Daisy

Σαγηνευτικό άρωμα που δεν περνάει απαρατήρητο...Πρόσφατα το μύρισα φορεμένο από κάποια κυρία και το αναζήτησα...Γλυκό και μοντέρνο ταυτόχρονα

Elenaks
Elenaks

Πολυεπίπεδο άρωμα με μόνο τρεις νοτες! Το τραγουδι της Katy Perry E.T. εξηγει τα παντα.

tresor88
tresor88

Υπέροχο και φανταστικό άρωμα με ακαταμάχητη διάρκεια και πολλά κοπλιμέντα!

Hlektra
Hlektra

απο αυτα που το μυριζεις κ σου μενει.. δεν μοιαζει με κανενα!!!

Aug
mary ko
mary ko

Είναι ένα άρωμα το οποίο μου προκαλεί θλίψη όταν το μυρίζω (!), μου βγάζει απαισιοδοξία και κάτι το... αποκοσμο!καθόλου ζεστό. Ίσως δεν είναι τυχαίο το όνομα του alien =εξωγήινο...

Apr
Evivalouka
Evivalouka

Πολύ ωραίο αρωμα με π´ολυ καλη διαρκεια. Πολλοι είναι αυτοι που νομίζουν οτι φοράω ανδρικο αρωμα και αυτό λογο της δύνατης απόδοσης του αρωματος. Για μενα ειναι ενα 100% θυλήκο και σέξυ άρωμα που δε σε αφήνει απαρατήριτη.

mariella
mariella

Ένα αγαπημένο μου Μιγκλερ μετά από το Αντζελ.
Μαγευτικό γιασεμί σε μοντέρνα άποψη.

Melina

Συμφωνώ !Πολύ χαρακτηριστικό άρωμα .Αλλά σε όποια αρέσουν τα έντονα αρώματα γιατί το συγκεκριμένο πιάνει υψηλές νότες και κορυφώνεται με ισχυρά ακόρντα.

2014
VILMAGISMO1
VILMAGISMO1

Πολύ χαρακτηριστικό άρωμα!

2014
aggeloudi81
aggeloudi81

To συγκεκριμένο αρωμα το φοραω χρόνια..είναι απο τα καλύτερα!βαρύ αρωμα αλλα ιδιαίτερο, μενει στο σωμα αρκετα και δεν χρειαζεται ιδιαιτερη ανανέωση!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα βραδακι και θα κλεψετε εντυπώσεις :))

marily
marily

Απλα το αγαπω!!!!!!!!!!!!! ειναι απο τις καλυτερες επιλογες που εχω κανει σε αρωμα.........θελω ολη μερα να το μυριζω πανω μου!!!!!!!

May
*sophi*
*sophi*

To eιχα πάρει όταν βγήκε γιατί είχα δοκιμάσει ένα δειγμα ... ήταν τόσο όμορφο γιασεμί και ξυλώδες αλλά οταν άνοιξα το μπουκάλι το φόρεσα δυο φορές το πολύ ...δεν μπορεσα να το βάλω πάλι...
Ηταν το πρώτο άρωμα που έβαλα για ανταλλαγή το 2009 στο Διεθνές Φραγκράντικα ... ...
Γενικα το άρωμα ξεφευγει από τα συνηθισμένα αρώματα γιασεμιού , είναι μοντέρνο και ιδιαίτερο αλλά εγώ ζητάω από ένα άρωμα γιασεμιού ίσως ένα soliflore( a la nuit) ή κάτι που να του δώσει μια νοστιμάδα(tendre jasmine secret essences yves rocher ) ,κάτι το πιο αέρινο(όπως το alien aqua chic) ...
Δεν διαφωνώ για την μοναδικότητα του αρώματος αλλά απλά αυτό δεν είναι για μένα!
ΥΓ
Για μένα η ωραιότερη έκδοση του Αλιεν που έχω φορέσει ειναι η ειδική λαμπερή έκδοση του 2008 Alien Eau Luminescente...όπου τα εσπεριδοειδή και το ενισχυμένο κεχριμπάρι δίνουν μια ζεστασιά και μοναδική λάμψη στο αρχικό Αλιεν.

May
white petals
white petals

μου αρέσει πάρα πολύ...και σκεφτόμουνα ίσως επειδή μου αρέσουν τα αρώματα που "δεν με μπερδεύουν" με πάρα πόλους συνδυασμούς από νότες...όχι ότι αυτά δεν μου αρέσουνε...αλίμονο...
άπλα με τραβάνε τα αρώματα που έχουν μια νότα ( σε αυτή την περίπτωση το αγαπημένο μου γιασεμί)που ξεχωρίζει δυνατά από τα άλλα... νομίζω σε αυτή την περίπτωση το γιασεμί εκδηλώνεται με όλο το μεγαλείο του με τελείωμα σε ξύλινες νότες που το κάνει να διαρκεί πολύ και μου αρέσει που το αμπερι δεν είναι τόσο δυνατό εδώ όσο στο essence absolute...
το γιασεμί και τέμπερι είναι τα δυο λουλούδια που αν μπερδεύονται με πολλές νότες μπορεί να έχουν "δυνατό " αποτέλεσμα που σε πολλούς ανθρώπους προκαλεί διάφορα ανεπιθύμητα αποτελέσματα όπως πονοκεφάλους και αναγούλες...μερικές φορές και έμενα...
για αυτό προσωπικά μου αρέσει αυτή η βερσιόν που το γιασεμί είναι μονότονο ...κατά την γνώμη μου φυσικά...άλλα μου αρέσει που υπάρχουνε διαφορετικές γνώμες...

Melina

Να πω την αληθεια αυτο δεν μου αρεσει καθολου αλλα ομως μου αρεσουν το Αλιεν λικερ και το absolu ίσως γιατι ειναι πιο ζεστα και πιο σεξυ.Αυτο το βλεπω μονοτονο και αψύ.

evi
evi

το περιμενα κάπως διαφορετικό λόγω της ιδιαιτερης συσκευασίας του δηλαδή φανταζόμουν ότι θα αφορούσε τις μικρότερες ηλικίες . Τελικά διαπιστωσα ότι είναι ένα όμορφο και διαχρονικό αρωμα που μπορεί να φορεθεί, ίσως και πιο άνετα, από μια μεγαλύτερη γυναίκα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορεί να αρέσει πολύ και σε μικρότερες ηλικίες.

dark_rose
dark_rose

το alien ειναι ενα αρωμα πολυ ιδιαιτερο, νομιζω δεν υπαρχει καποια συγκεκριμενη ηλικια για να το φορεσει κανεις, απλα λογικα δεν θα ειναι η επιλογη νεαρων κοριτσιων..η διαρκεια του ειναι παρα πολυ καλη, στο δικο μου δερμα πολλες φορες μενει κ μετα το μπανιο..αξιζει να το παρει κανεις

Σύνδεση με προσφορές αγορών

2.09 USD
Alien Sunessence by Thierry Mugler D'ambre Light EDT Spray Vial On Card Edition 2010 for Women
2.44 USD
35.69 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray Refillable 1 oz for Women
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray Refillable 1 oz for Women
36.72 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 0.5 oz Eau De Parfum Spray Refillable for Women
38.39 USD
Thierry Mugler Alien Eau De Parfum for women 1 oz Refillable
Thierry Mugler Alien Eau De Parfum for women 1 oz Refillable
Beauty Encounter
39.99 USD
Gift Set 1oz
44.59 USD
Thierry Mugler Alien Gift Set X. Eau De Parfum 1 oz Eau De Parfum Refillable 0,02 oz
Eau De Toilette 1oz
Beauty Encounter
47.95 USD
ThePerfumeSpot.com
47.99 USD
Alien by Thierry Mugler, 1 oz Eau De Parfum Spray Non Refillable Stones for Women
Eau De Toilette 2oz
48.59 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 2 oz Eau De Toilette Spray for Women
Alien Perfume by Thierry Mugler, 2 oz Eau De Toilette Spray for Women
49.00 USD
Mugler Alien 0.5 oz Eau de Parfum Spray
Mugler Alien 0.5 oz Eau de Parfum Spray
49.69 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray Refillable 2 oz Divine Ornamentation Limited Edition for Women
49.69 USD
56.60 USD
Alien Perfume by Thierry Mugler, 1 oz Eau De Parfum Spray Refillable for Women
Alien Perfume by Thierry Mugler, 1 oz Eau De Parfum Spray Refillable for Women
56.69 USD
Alien by Thierry Mugler Eau de Parfum Spray 2 oz Radiant Body Lotion 3.4 oz Travel Offer for Women
58.49 USD
Thierry Mugler Alien Eau De Parfum for women 2 oz Refill Eco-Refill Bottle
Thierry Mugler Alien Eau De Parfum for women 2 oz Refill Eco-Refill Bottle
Walgreens
69.99 USD
Thierry Mugler Alien Eau De Parfum Spray - 1 oz.
Thierry Mugler Alien Eau De Parfum Spray - 1 oz.
Eau De Toilette 2oz
Eau De Parfum 1.7oz
75.60 USD
Alien By Mugler Eau De Parfum Set
Alien By Mugler Eau De Parfum Set

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mugler Alien fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mugler Alien, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alien by Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alien by Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Hypnotic Poison Mugler Angel Chanel Coco Mademoiselle Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Moschino Cheap & Chic Giorgio Armani Armani Code for Women Jean Paul Gaultier Classique Donna Karan Cashmere Mist Christian Dior Miss Dior Cherie Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Cinema Yves Saint Laurent Black Opium Clinique Aromatics Elixir Chloe Chloe Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Manifesto Lancome Hypnose Kenzo Kenzo Amour Chopard Wish