Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Christina Nabeel για γυναίκες και άνδρες

Christina Nabeel για γυναίκες και άνδρες

Christina από Nabeel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φράουλα και κρίνος; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, πασχαλιά, τριαντάφυλλο και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ φράουλα κρίνος

τουμπερόζα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας πασχαλιά τριαντάφυλλο ταμπάκο

Μόσχος Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Christina by Nabeel.

Christina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nabeel Christina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nabeel Christina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Christina by Nabeel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Christina by Nabeel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative Woman Halloween Halloween Sahlini Parfums La Femme Rochas Absolu Intense Simply Red Dana Heaven Sent Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Paris Hilton Siren Gale Hayman Delicious Rasasi Roaa Atkinsons Jais Juliet Stewart Juliet Christian Dior J`Adore L`Or