Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Seductive Elixir Naomi Campbell για γυναίκες

Seductive Elixir Naomi Campbell για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Seductive Elixir Naomi Campbell για γυναίκες Βίντεο
Seductive Elixir Naomi Campbell για γυναίκες Εικόνες Seductive Elixir Naomi Campbell για γυναίκες Εικόνες Seductive Elixir Naomi Campbell για γυναίκες Εικόνες

Seductive Elixir από Naomi Campbell είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Seductive Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, κόκκινη σταφίδα, πάπρικα και ρόδι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, Βιολέτα και ιβίσκος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

ροζ πιπέρι κόκκινη σταφίδα πάπρικα ρόδι

φρέζια Βιολέτα ιβίσκος

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Seductive Elixir by Naomi Campbell.

Seductive Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Naomi Campbell Seductive Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Naomi Campbell Seductive Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Seductive Elixir by Naomi Campbell. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Seductive Elixir by Naomi Campbell αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Zara Zara Femme Police Police Caribbean Aloha Beauty Island Bougainvillea Rene Lezard Identite Bath House Feeling Gorgeous Paul Smith Paul Smith Story Sanctuary Pomegranate & Cassis Bruno Banani Magic Women Victoria`s Secret Pear Glace Escada Ocean Lounge