Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Essencial Elixir Natura για γυναίκες

Essencial Elixir Natura για γυναίκες

Essencial Elixir Natura για γυναίκες Εικόνες

Essencial Elixir από Natura είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Essencial Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Veronica Kato. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, αχλάδι και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή αχλάδι φρέζια

τριαντάφυλλο Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essencial Elixir by Natura.

Essencial Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Natura Essencial Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Natura Essencial Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essencial Elixir by Natura. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essencial Elixir by Natura αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Lancome Tresor Avon Extraordinary Burberry Burberry Brit Red Montale Aoud Damascus Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Cacharel Noa L`Eau de Parfum Escentric Molecules Escentric 02 Histoires de Parfums 1804 Flirt! Glamourazzi Ayala Moriel Indigo Atkinsons Jais