Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Kaiak Aventura Natura για γυναίκες

Kaiak Aventura Natura για γυναίκες

Kaiak Aventura από Natura είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Kaiak Aventura κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Veronica Kato. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

γιασεμί τριαντάφυλλο παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kaiak Aventura by Natura.

Kaiak Aventura Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Natura Kaiak Aventura fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Natura Kaiak Aventura, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kaiak Aventura by Natura. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kaiak Aventura by Natura αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Cacharel Anais Anais Perry Ellis Perry Ellis f Giorgio Armani Summer Mania Femme Prince 3121 Revlon Charlie Blue Yves Rocher Pur desir de Lavande Roger & Gallet Rose Chantecaille Le Jasmin Fragonard Baroque DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu