Σχεδιαστές » N-Q » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Acqua Nobile Nobile 1942 για γυναίκες και άνδρες

Acqua Nobile Nobile 1942 για γυναίκες και άνδρες

Acqua Nobile Nobile 1942 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Acqua Nobile Nobile 1942 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Acqua Nobile από Nobile 1942 είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Acqua Nobile κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, νερόλι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, μύρο και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, σπόρος Τόνκα, πατσουλί, σανδαλόξυλο και δέρμα.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ νερόλι Κάρδαμο

Γεράνι μύρο άνθη πορτοκαλιάς

λάβδανο Γαλλίας σπόρος Τόνκα πατσουλί σανδαλόξυλο δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua Nobile by Nobile 1942.

Acqua Nobile Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nobile 1942 Acqua Nobile fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nobile 1942 Acqua Nobile, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua Nobile by Nobile 1942. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua Nobile by Nobile 1942 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Cerruti CerrutiSi Lancome Hypnôse Homme Carolina Herrera 212 Sexy Men Antonio Banderas Blue Seduction Amouage Jubilation for Men Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Hermes Elixir des Merveilles Menard Menard for Men Lucky Brand Lucky You for Men Ted Lapidus Ted Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Brut Parfums Prestige Tigress