Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Styletto O Boticario για άνδρες

Styletto O Boticario για άνδρες

Styletto O Boticario για άνδρες Εικόνες

Styletto από O Boticario είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Λεβάντα και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, αψιθιά, εστραγκόν και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, βρύα δριός και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ Λεβάντα δεντρολίβανο

Γεράνι αψιθιά εστραγκόν κόλιανδρος

πατσουλί βρύα δριός Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Styletto by O Boticario.

Styletto Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Styletto fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Styletto, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Styletto by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Styletto by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Hugo Boss Boss Elements Joop! Jump Summer Temptation Pierre Guillaume PG23 Drama Nuui Odori Zafferano s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Azzaro Pure Cedrat DSH Perfumes Piment et Chocolat Amway Anticipate Eisenberg J'ose NANADEBARY Green Madonna Nudes 1979 Pour Homme Intelligent Nutrients Attune