Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

salty
άμμος
θρούμπι
Sea Angel O`Driu για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sea Angel από O`Driu είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Sea Angel κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Angelo Orazio Pregoni. Το άρωμα περιέχει θαλασσινές νότες, θαλασσινό αλάτι, πλαγκτόν, άμμος και Νότες Ozonic.

θαλασσινές νότες θαλασσινό αλάτι πλαγκτόν άμμος Νότες Ozonic

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sea Angel by O`Driu.

Sea Angel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O`Driu Sea Angel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O`Driu Sea Angel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sea Angel by O`Driu. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sea Angel by O`Driu αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
XOXO XOXO Profumum Roma Olibanum Shiseido Zen Gold Krizia Teatro Alla Scala Guess Guess by Marciano for Men Demeter Fragrance Holy Water Nina Ricci Fille d`Eve Pacifica Bali Lime Papaya Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Il Profvmo Pioggia Salata Rubino Cosmetics Room 726 White Novae Plus Real Man Green