Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

In Tune Oriflame για γυναίκες

In Tune Oriflame για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

In Tune Oriflame για γυναίκες Εικόνες

In Tune από Oriflame είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. In Tune κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nicole Mayu. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; η μεσαία νότα είναι καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και νότες ξύλων.

Εσπεριδοειδή

καρυκεύματα

Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about In Tune by Oriflame.

In Tune Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oriflame In Tune fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oriflame In Tune, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει In Tune by Oriflame. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για In Tune by Oriflame αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Chanel Cristalle Eau de Toilette Izod Izod Hermes Concentre d`Orange Verte Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Xerjoff Kobe Kenzo Power Cologne Memoire Liquide Soleil Liquide Parfums Berdoues Vetivera Herbacea JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Caswell Massey Number Six Caswell Massey Verbena Parfums Berdoues 1902 The Vert