Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Oscar Gold Oscar de la Renta για γυναίκες

Oscar Gold Oscar de la Renta για γυναίκες

Oscar Gold από Oscar de la Renta είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Oscar Gold κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, ρίζωμα ίρις και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο τριαντάφυλλο

άνθη πορτοκαλιάς ρίζωμα ίρις γιασεμί

πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oscar Gold by Oscar de la Renta.

Oscar Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oscar de la Renta Oscar Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oscar de la Renta Oscar Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oscar Gold by Oscar de la Renta. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oscar Gold by Oscar de la Renta αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Marc Jacobs Daisy Loewe I Loewe You Shaik Chic Shaik No 30 Novae Plus Pink Garden Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Oriflame Giordani White Gold Bruno Acampora Seplasia Roberto Verino Gold Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Salvador Dali Little Kiss Me Montale Velvet Flowers